AMBASADOR - TORT MARZENIE
Przygotowanie: 30 minOczekiwanie: 2 godz.Trudność: raczej łatwySkładniki
•
900 ml mleka
35 dkg cukru pudru
6 żółtek
12 dkg mąki ziemniaczanej
2 kostki masła
2-3 łyżki kakao
2 łyżki spirytusu
1 łyzka adwocata
orzechy, rodzynki, migdały, czekolada gorzka (w kosteczkę)
cienki biszkopt
odrobina soku z cytryny
polewa czekoladowa
Etapy przygotowania
1.
Z 900 ml mleka odlać 1/2 szkl. Resztę mleka zagotować.
2.
Żółtka utrzeć z cukrem, dodać mąkę ziemniaczaną i te 1/2 szkl. mleka wcześniej odlanego. Wlać do gotującego się mleka i ugotować budyń ciągle mieszając. (UWAGA! Wychodzi b.gęsty - tak ma być)
3.
Masło utrzeć. Dodawać po troszkę wystudzonego budyniu i ucierać. Dodać spirytus i adwokata. Podzielić na dwie części
4.
Do jednej dodać sok z cytryny. Do dugiej dodać: kakao, bakalie, czekolade. (Jadłam raz też z wersją bez rodzynek ale z pokrojoną galaretką - też fajne)
5.
Na upieczony i naponczowany (słodką herbatą z dodatkiem spirytusu) biszkopt położyć ciemną masę a potem jasną. Na wierzch polewa SMACZNEGO!!!!!!!!
econom