na dobranoc.doc

(114 KB) Pobierz
Jeśli jesteś w łóżeczku to wyjdź teraz z niego,

Jeśli jesteś w łóżeczku to wyjdź teraz z niego,
podejdź do okna i popatrz się w niebo.
Tam daleko są gwiazdek miliony, tysiące
i jedno serduszko Ciebie kochające.
A to malutkie serce Ci powie,
że w tej właśnie chwili myślę o Tobie.
Dla Mojego Kochanego przyszłego męża Łukasza K. od Kruszynki.Ps.20.04.2006r. Nasze zaręczyny
*
Złote gwiazdki już na niebie,
ale obok nie ma Ciebie.
Ciemna noc, zimne łóżko,
komu szepnąć mam na uszko
,że kocham mojego Misia,
aż dostaję w głowie fisia?
Kolorowych,słodkich snów
i brakuje mi już słów,
więc mówię DOBRANOC 
kochanie moje,
już jutro będziemy we dwoje!
Mojemu Najdroższemu Skarbeczkowi 
Matusiowi - Madziulek
*
A teraz zamknij oczy swe,
przytul tak jak tylko mnie.
Nie bój się, to tylko sen
W sen nie trzeba wierzyć
Zobacz - teraz jestem tu
Cała z Tobą, cała Twója.
od Malutkiej dla mojej najlepszej przyjaciółki- Beci. Kocham Cie! :*

Kładę się spać, a w mojej głowie tyle ciepłych myśli o Tobie to mnie do snu kołysze i dlatego Ci o tym pisze.
*
Znów na plecach czuje mrowie, bo mi ktoś zawrócił w głowie wciąż nawiedza moje sny wiesz kto taki? Właśnie TY!!!
Dla mojego słoneczka - Rafała K od Niny
*
Dziś tak wyjątkowo, króciutko, po prostu... Śpij sobie słodko i śnij o mnie kotku! Ł.N.
*
Nie powiem Dobranoc, za duża to męka.
Jak chwila bez Ciebie, zbyt wielka udręka.
Dlatego nie powiem Ci tego, co zawsze.
Lecz powiem Ci KOCHAM, gdy znów Cię zobaczę! Ł.N.
*
Chcę Ci wieczorem mówić DOBRANOC! Czuć Cię przy sobie noc całą. Otwierając oczy widzieć znów Ciebie, bo tylko przy Tobie jest mi jak w niebie! Ł.N.
*
Leżę sobie w łóżeczku i myślę namiętnie o Tobie koteczku, chciałabym teraz z Tobą być, zostaje mi tylko o Tobie śnić…
Mojemu Koteczkowi- Matusiowi- Madzia
*
Tylko raz kochamy prawdziwą miłością.
Tylko raz się cieszymy prawdziwą radością.
Tylko raz śnimy prawdziwym snem.
Więc łapmy te chwile nim przemkną jak cień! Ł.N.
*
Czy wiesz co tej nocy powiedzieć Ci chcę? Czuwaj nade mną i nad moim snem. Wzleć aż po samego nieba brzeg i jako aniołek ukaż mi się... Ł.N.
*
Zaśnijmy w objęciach, utońmy w marzeniach. Tej nocy się buntując nie mówmy "do widzenia". Zostańmy tak do rana aż słońce nas zawstydzi. Wyczekujmy znów wieczoru tak bardzo niecierpliwi... Ł.N.
*
...:::WIECZOREM JEDNA MYSL JAKA DAJE MI WYTCHNIENIE TO MYSL O TOBIE . CZASEM OWIJAM SIE W NIA I TAK ZASYPIAM ZEBY WSTAC WRAZ Z TOBA KOLEJNEGO DNIA :::...
Caluski dla KoTuSiA od AnDzElKI
*
Wszystkie rybki śpią oprócz ZuZi,
która teraz myśli o twojej ślicznej buzi.
Pamięta jak się ją dobrze opiekowałaś, 
oraz jak jej swoje serce oddałaś :)
Dziękuję Ci GoSieK za wszystko
*
Po zachmurzonym i aksamitnym niebie
W blasku ksieżyca i świetle gwiazd
Płynie serduszko Moje do Ciebie
By dać Ci Buzi i iść spać :*
Dla najukochańszego faceta w całym kosmosie Lukersa-Ila
*
Gwiazdy na niebie zabłysły, myśl o Tobie pochłonęła me zmysły. Ja tu, a Ty tam, ale nie myśl, że jesteś sam. Przy Twoim sercu zawsze będę ja i pragnę, abyś Ty przy moim był i słodko o mnie śnił!
Dla najwspanialszej gwiazdki-Piotrusia:* od Asi. Dobranoc Myszko:*:*:*
*
Kiedy noc już zapada,
i ciemno się robi,
siadam przy oknie,
patrzę;
Ksieżyc swój blask już rozkłada
gwiazdki na niebie gubi,
wpatrzona w cimność..
wsłuchana w ciszę...
wstzrymuję oddech...
może bicie Twego serca uslyszę?
kocham Cie moj czarny aniele
*
Wszyscy już śpią, ale ja jeszcze nie śpię,
Myślę o Tobie i zasnąć nie chcę.
Wspominam chwile spędzone z Tobą mile,
i chociaż nie było ich wiele , 
to będzie więcej mam nadzieje.
Tęskni za Tobą moje serducho,
i chce być zawsze pokrewną Ci duszą.
Dobranoc koteczku śpij słodko w łóżeczku.
*
Dobranoc najdroższe kochanie moje
przytul główke do podusi i oczka zmruż swe
niech przyjdą sny w których będziemy razem we dwoje
bo ja nad wszytko kocham Cie
dla kochanej Martusi Sz. od Pawła S.
*
Jak byś o mnie zapomniała
a ja za to bym dostal milion gwiazd na Niebie
Ja nigdy nie zapomne...
i zawsze bede wracał sercem tylko do Ciebie
Słodkich snów
Dla najwspanialszej kobiety ...:Kingi:...
*
Byś z uśmiechem na buzi wstała
powiem Ci miłą rzecz zaraz...
Jesteś bardzo miła śliczna uwielbiana
i wciaż przez mnie najmocniej kochana
Miłych snów
Dla najwspanialszej kobiety ...:Kingi:...
*
Śpij słodko moja królewno...
przenieś sie w świat snu i fajtazji,
zaznasz w nim szczęscia napewno...
a przy nastepnej okazji
przeniosę Cię w rozkoszy świat
z ktrórego wracać nie będziesz już chciała
lecz pozostać w nim na wiele lat
i na zawsze będziesz mnie miała
dla kochanej Martusi Sz. od Pawła S.
*
Nie zasnę dziś,
bo nie ma Ciebie przy mnie.
Nie czuje Ciebie,
Twojego oddechu,
Twojego ciepła,
Twojego ciała,
Twojego głosu...
Jesteś gdzieś daleko,
a ja cierpie bardzo i myślę,
kiedy znowu tu wrócisz
i będziemy razem, tak na zawsze razem.
Dla mojego 'męża' od Żabulki :*
*
Cieplutka kolderka, 
Mieciutka poduszeczka, 
Zapraszam Cię kotku do mojego lozeczka, 
Lecz przyjsc nie mozesz, ja o tym wiem, 
Więc niech Cie ogarnie slodki o mnie sen!
*
Cicho i smutno głucho i ciemno... 
A to dlatego, że niema Cie ze mną 
Świeci już księżyć ja kończe pisanie całuje Twe usta.. 
Spij słodko kochanie!
*
Zasypiam wtulona w poduszkę,
Myślami wybiegam do Ciebie,
Podążam na srebrnej chmurce,
Po ciemnym, gwiaździstym niebie.
By móc Cię przed snem dotknąć,
Dać buzi na dobranoc...
Zanucić kołysankę
- śpij dobrze mój kochany :*
Dla mojego ukochanego Konrada od Evelci
*
Już kładź się do łóżeczka 
i oczka zamknij swe,
bo nocka własnie przyszła by ukołysać Cię.
Więc zaśnij wnet milusio i pomyśl sobie, że
jest gdzies taka osóbka co
bardzo kocha Cię. 
*
Zgaś światełko,
Wejdź do łóżka,
Niech przytuli Cię poduszka.
Zamknij oczka, 
Zaśnij sobie,
Ja to samo teraz robię.
Jeśli w głowie masz już łóżko
Chciałabym zostać Twą poduszką
Bo po prostu ja to wiem,
Będę Twoim sextra snem!
Dla Przemusia...
*
Co robisz koteczku?Już leżysz w łóżeczku??
ja myślę o Tobie i zasnąć nie mogę...
W snach pięknej nocy mój głos Cię otoczy...
I powie na uszko - dobranoc serduszko:)
Z dedykacją dla mojego misia-Dominika
*
Do zobaczonka w nocy, 
która z pewnością Cię zaskoczy, 
będzie sporo słodkich chwil, 
więc śpij.
kochanemu mężowi Józeczkowi-Lwica
*
Kiedy sobie w nocy śnisz, 
masz na buzi słodką minkę, 
nic dziwnego że poświecę nie jedną godzinkę, 
aby patrzeć na Ciebie, 
rozkoszować się tą słodyczą.
kochanemu mężowi Józeczkowi-Lwica
*
Tak jak słodki jesteś Ty, 
niech równie słodki będzie Twój sen. 
Ja dosłodzę buziakami 
i może w snach spotkamy się.
kochanemu mężowi Józeczkowi-Lwica

Jakkolwiek się w życiu wiedzie, 
niech Cię sen dzisiejszy nie zawiedzie. 
Oby był najwspanialszy i cuda sprawił, 
by to co los zepsuł w te noc naprawił
kochanemu mężowi Józeczkowi-Lwica
*
W całości dziś księżyc lśni, 
więc będziesz miał przepiękne sny. 
Na dodatek gdy jest pełnia, 
mówią że każde marzenie się spełnia. 
O tym czego pragniesz pomyśl szybciutko, 
ziści się pewnie za bardzo krótko.
kochanemu mężowi Józeczkowi-Lwica
*
Czy mój Misiu poszedł spać?
Chciałabym mu buzi dać,
Chce żeby Misiu dobre sny miał
i nigdy o mnie nie zapominał...
Kocham Cię Łukaszku Twoja Ewcia
*
Słońce Ty moje
Żyć bez Ciebie całymi dniami nie mogę
Jesteś dla mnie tym...
Kim Romeo był dla Juli!
Spać nocami kochanie nie mogę
Bo myślę o Tobie!!!
DLA ZBYSZKA-ZAWSZE KOCHAJĄCA MONIKA B.
*
Śpij spokojnie bo już zasnoł dzien
bede z tobą gdy nadejdzie sen 
wiatr za oknem na dobranoc
zakochanym gra,zakochanym tak jak Ty i Ja ... 
od Niedzwiadka dla Kochanej Myszki
*
Na tą chwile czekałem cały dzień, żeby położyć się i zasnąć. Już wiem czemu tak bardzo lubie spać. Bo w każdym śnie, ja śnię właśnie o Tobie :*
Od Tygryska dla słodkiego kocurka , buźka Aniu :* śpij słodko.
*
Miłość, szczerość, zaufanie,
moje wsparcie gdy coś Cię załamie,
trochę smutku gdy coś mi nie wyjdzie,
cichutkie przepraszam gdy do tego przyjdzie.
To jest to co moge Ci dać,
proszę nie przestawaj chcieć brać!
kochaj mnie tak, jak ja Ciebie
a będzie super, dokładnie jak w niebie!
Dobranoc Kochanie
Dla Misiulka na dobranoc :*
*
Kolorowe, erotyczne,
zajebiste, fantastyczne, 
jednak lekko tejemnicze...
Takich snów Ci dzisiaj życzę.
Mówiąc krótko, nieprzytomnie,
śnij tej nocy tylko o mnie!
Koffanemu Misiowi Łukaszkowi- Kotek Kasia
*
Kiedy śnię o mym Aniele
czuję dreszcze na mym ciele...
Podniecenie mnie przeszywa
Ty tak działasz na mnie chyba...
Piórkiem głaszczesz mnie po skórze.
proszę! rób tak jeszcze dłużej!
Ale kiedy rano wstaję...
Ciebie nie ma... i co dalej?!
   Mojemu skarbeczkowi...- Mandarynka
*
Każdy człowiek ma swego Anioła
Każdy człowiek- nawet ja!
Ja w swym Aniele mam oparcie
I mówię to otwarcie,
Że mym Aniołkiem jesteś Ty,
Więc miej o mnie piękne sny!
  Mojemu najdroższemu skarbeczkowi- Mandarynka
*
Niech w śnie sie pojawimy my,
a aniołkiem będziesz ty,
diabełkiem nie dobrym to będę ja,
bo lubie ci dokuczać co dnia!
Miłych snów KOCHANIE... zZzZz.
kocham cie mój aniolku. dla moniki b. od tomka m.
*
Po zachmurzonym i aksamitnym niebie
W blasku ksieżyca i świetle gwiazd
Płynie serduszko Moje do Ciebie
By dać Ci Buzi i iść spać :*
  Dla Kochanego Łukaszka od Kochającej Cię Ani
*
Kolejna noc bez Ciebie
księżyc i gwiazdy tylko na niebie
jeszcze 41 takich przed nami,
wtedy nareszcie się spotkamy
wezmę Ciebie na ręce i przytulę
w podzięce za to że jesteś Myszko
mojej Justynie --Twój Misiek
*
Słońce już zaszło
Nastal nocy czas
Ksieżyc już świeci ale mocniej
Błyska gwiazdki blask
Dla Kochanej Justynki T. aby miała
zawsze piękne i miłe sny Tomek B.
*
Gdy przychodzi noc, a wraz z nią myśl o Tobie, zamieniam się w
gwiazdę jasną co wskazuje Ci drogę, I całym swoim blaskiem,
całym swym urokiem, cała swoją siłą, toruję Ci snów bramy, byś
śnił słodko o nas w ogrodzie różanym, by ten sen był wszystkim
na co zasługujesz, byś mógł się zapomnieć w tym śnie choć na
chwilę i zamknąć wszystkie smutki, złe chwile w jednym
pocałunku, który ja z Twoich ust spije. Słodkich snow Dziubku.
DLA MOJEGO KOCHANEGO ŻOŁNIERZA TWOJA KASIA
*
Noc już gwiazdy na niebie rozsiała,
cisza wokół nas nastała,
urok nocy sen nakłada na twe oczy,
znurzone dniem co dziś był,
który choć był uroczy,
jednak sie już skonczył,
wiec głowe na poduszce połóż
i zasni,a w sennym marzeniu wsród róż,
choc tak daleko nas czas rozdzielił,
odnajdziemy nawzajem siebie,
razem poczujemy sie jak w niebie
i oby ten sen sie spełnił...
Dla aniołka od Misia :*)
*
Kolorowe, erotyczne, zarąbiście fantastyczne, chociaż lekko
tajemnicze takich snów Ci dzisiaj życze Mówię krótko nieprzytomnie
śnij tej nocy tylko o mnie :*
*
Północ bije na zegarze a ja wciąż o Tobie marze jakby bylo
znakomicie spędzić z Tobą całe życie!
*
Już jest ciemno za oknami skrzaty śpią już z Krasnalami Na swe
ciało wciągnij kocyk Śpij spokojnie dobrej nocy :*
*
Późny wieczór już nadchodzi
W mojej główce sen się rodzi.
Głowę tulę do poduszki
Odganiam myślami złe duszki
Przykrywam ciało puchową kołderką
By sen kolejny nie był udręką
I tak gotowa czekam na spanie
To samo radzę Tobie Kochanie
*
Gdy dwunasta jest na zegarze
słodziutki sen Ci przynoszę w darze.
Smutny jest czas gdy nie ma razem nas
Ale miłość pozwala nam żyć
i na odległość przy sobie być!
*
Już dawno słonko jest za chmurkami
Ciemność nadchodzi dużymi krokami
Zza ściany słychać ludzkie chrapania
Gwiazdki mrugają na przywitanie
Wskakuj do łóżka, miej słodki sen
Bo jutro Cie czeka wspaniały dzień!
R.D. na zawsze we mnie
M.K. na zawsze Twoja
*
Co za noc w taką noc dam Ci czarodziejską moc wszyscy śpią więc śpij i Ty a ja Ci dam kolorowe sny
*
Ja też myślę o tym jak się tu zmienić w niewidzialnego czarodzieja i ukradkiem wślizgnąć się do łóżka Twojej sypialni przytulić Cię i dać słodkiego buziaka na noc
*
Nie chce Ci się wstać z ciepłego łóżeczka?
Milsza jest miękka poduszeczka!
Nie zbudzi cię nawet pyszne śniadanko?
Ani nawet żołnierz ze swą wyliczanką?
A mój pocałunek co przysłania mrok?
Jeśli tak to proszę bardzo duże cmOOOOk!
*
Gdy na granatowym niebie gwiazdka lśni,
mówisz, że w nocy nic Ci się nie śni,
lecz z drobną moją pomocą,
nie będzie problemów, że nie masz snów nocą,
więc zamknij Słonko oczka swoje,
a ja zamknę także moje,
zasnę ja i zaśniesz Ty,
będę śliczne nasze sny...
Dla Adasia
*
Z znów przychodzi mroczna noc,
A z nią nachodzi mnie rozmyślań moc,
O tym jak czas razem spędziliśmy
I ile przy tym gawędziliśmy,
Chwilami malował się smutek, rozterka
I gdy teraz spowija mnie ciepła kołderka,
Myślę co mogło Cię tak bardzo zasmucić,
I w jaki sposób mogę Twoje troski skrócić,
Lecz jedyne co mogę Ci ofiarować,
To dozgonną wdzięczność i za miłość dziękować...
Dla Adasia
*
Gdy znowu muszę położyć się do łóżka sama,
Przy swoim boku szukam Twoje ciała,
I gdy Ciebie nie ma przy mnie,
Wstaję przez okienko popatrzeć chwilkę,
Gwiazd świeci tyle na niebie,
A każda z nich przypomina mi zawsze Ciebie,
I gdy nadal nie mogę zaspokoić swojego pragnienie,
W mym sercu wzbudzają się takie życzenia:
Śpij Kotku słodko i spokojnie,
Niech wszystkie sny będą tylko o mnie,
I gdy rano obudzisz się wyspany,
Pragnij zobaczyć się ze mną Kochany!
Dla Adasia
*
Dobry wieczór me słodkie kochanie
żeby miłe Ci było dziś spanie
niech Cię nocna melodia kołysze
niech Twój głos aksamitny w snach słyszę

żeby poduszka miękka i miła
Twoją główkę cudnie tuliła

Niech Ci przyśni się coś milutkiego
niech aniołek stróż obok czuwa
i nasunie kołderkę na Ciebie
jeśli w nocy zacznie się zsuwać

Ach misiaczku mój Ty jedyny
proszę zagraj w mym śnie główną rolę
zamiast śnić o polach i łąkach
to ja Ciebie w śnie widzieć wolę

Chciałabym teraz Ci bajkę wyszeptać
jakąś ładną i tak na dobranoc
korzystając z jakiegoś krzesełka
siedząc obok i dłoń Twą trzymając

a gdy oczka byś cudne zmrużył
to po cichu wstałabym do góry
nachylając się cicho nad Tobą
dałabym buzi wznosząc się w chmury
Dla mojego kochanego żołnierza Mateusza od dziewczyny Kasi!
*
Patrzysz na zegar, późna godzina, łóżko sobie ścielisz i spać się wybierasz. Ząbki umyłaś, buzię przemyłaś. Teraz w piżamkę się przebrać, wskoczyć do łóżka, przytulić miśka, zasnąć spokojnie i wstać rano ze słońcem.
*
Gdy już księżyc świeci, pierwsza gwiazdka lśni, kładę się do snu, chcąc przytulić Cię.
FISHU...
*
Niech Ci noc przyniesie sny,
w których będę ja i Ty.
Rozpaleni swą nagością,
upojeni namiętnością
w nieskończonym szczytowaniu
i cudownych ciał zjednaniu
*
Późnym wieczorem myślę o Tobie
- gwiazdy już gasną na niebie...
Żyć mi trudno i usnąć trudno,
bo czym jest życie bez Ciebie?
*
Dobranoc Słonko me kochane! Przytul główkę do podusi, a kołderka śliczne sny przynieść musi, z nikąd indziej tylko z nieba tylko mnie w nich Tobie trzeba, a gdy sen ten skończy się, rano otworzysz oczka i zobaczysz mnie... Kocham Cię.
Dla mojej ukochanej Marty od Qjujika
*
Pragnę twego ciała,
chcę je poczuć,
więc nie każ mi już dłużej czekać!
PIŻAMA :-* dobranoc
*
Myślę dniami i nocami.
Różne rzeczy przychodzą do głowy.
Lecz Ty jesteś jedyną myślą na którą poświęcam najwięcej mego cennego czasu. Nie mogę przestać myśleć o Tobie. Wiem, że spisz już słodko a ja wciąż myślę i myślę... Do późnej godziny kiedy dzwon bije na zegarze. Jest to północ a później ranek a ja wciąż myślę i myśleć nie przestanę.
*
Śpij, Zamknij Oczy, Śnij... śnij
 A Ja Będę Twym Aniołem, Twą Radością, Smutkiem Żalem...
Na Dobranoc Dla Misia Buziaczek w Słodkiego Pysia. Z Dydykacją Dla Agaci Od Przyjaciółki Asiuni :*
*
SPIJ KOCHANIE
W KOŃCU SPIJ
MIEJ TY W NOCY
PIĘKNE SNY
SNY CUDOWNE
SNY KOLOROWE
AŻ DOBRANOC
...

Zgłoś jeśli naruszono regulamin