Jeśli jesteś w łóżeczku to wyjdź teraz z niego,podejdź do okna i popatrz się w niebo.Tam daleko są gwiazdek miliony, tysiącei jedno serduszko Ciebie kochające.A to malutkie serce Ci powie,że w tej właśnie chwili myślę o Tobie.Dla Mojego Kochanego przyszłego męża Łukasza K. od Kruszynki.Ps.20.04.2006r. Nasze zaręczyny *Złote gwiazdki już na niebie,ale obok nie ma Ciebie.Ciemna noc, zimne łóżko,komu szepnąć mam na uszko,że kocham mojego Misia,aż dostaję w głowie fisia?Kolorowych,słodkich snówi brakuje mi już słów,więc mówię DOBRANOC kochanie moje,już jutro będziemy we dwoje!Mojemu Najdroższemu Skarbeczkowi Matusiowi - Madziulek *A teraz zamknij oczy swe,przytul tak jak tylko mnie.Nie bój się, to tylko senW sen nie trzeba wierzyćZobacz - teraz jestem tuCała z Tobą, cała Twója.od Malutkiej dla mojej najlepszej przyjaciółki- Beci. Kocham Cie! :*Kładę się spać, a w mojej głowie tyle ciepłych myśli o Tobie to mnie do snu kołysze i dlatego Ci o tym pisze.*Znów na plecach czuje mrowie, bo mi ktoś zawrócił w głowie wciąż nawiedza moje sny wiesz kto taki? Właśnie TY!!!Dla mojego słoneczka - Rafała K od Niny*Dziś tak wyjątkowo, króciutko, po prostu... Śpij sobie słodko i śnij o mnie kotku! Ł.N. *Nie powiem Dobranoc, za duża to męka.Jak chwila bez Ciebie, zbyt wielka udręka.Dlatego nie powiem Ci tego, co zawsze.Lecz powiem Ci KOCHAM, gdy znów Cię zobaczę! Ł.N. *Chcę Ci wieczorem mówić DOBRANOC! Czuć Cię przy sobie noc całą. Otwierając oczy widzieć znów Ciebie, bo tylko przy Tobie jest mi jak w niebie! Ł.N.*Leżę sobie w łóżeczku i myślę namiętnie o Tobie koteczku, chciałabym teraz z Tobą być, zostaje mi tylko o Tobie śnić…Mojemu Koteczkowi- Matusiowi- Madzia *Tylko raz kochamy prawdziwą miłością.Tylko raz się cieszymy prawdziwą radością.Tylko raz śnimy prawdziwym snem.Więc łapmy te chwile nim przemkną jak cień! Ł.N. *Czy wiesz co tej nocy powiedzieć Ci chcę? Czuwaj nade mną i nad moim snem. Wzleć aż po samego nieba brzeg i jako aniołek ukaż mi się... Ł.N. *Zaśnijmy w objęciach, utońmy w marzeniach. Tej nocy się buntując nie mówmy "do widzenia". Zostańmy tak do rana aż słońce nas zawstydzi. Wyczekujmy znów wieczoru tak bardzo niecierpliwi... Ł.N. *...:::WIECZOREM JEDNA MYSL JAKA DAJE MI WYTCHNIENIE TO MYSL O TOBIE . CZASEM OWIJAM SIE W NIA I TAK ZASYPIAM ZEBY WSTAC WRAZ Z TOBA KOLEJNEGO DNIA :::...Caluski dla KoTuSiA od AnDzElKI*Wszystkie rybki śpią oprócz ZuZi,która teraz myśli o twojej ślicznej buzi.Pamięta jak się ją dobrze opiekowałaś, oraz jak jej swoje serce oddałaś :)Dziękuję Ci GoSieK za wszystko*Po zachmurzonym i aksamitnym niebieW blasku ksieżyca i świetle gwiazdPłynie serduszko Moje do CiebieBy dać Ci Buzi i iść spać :*Dla najukochańszego faceta w całym kosmosie Lukersa-Ila*Gwiazdy na niebie zabłysły, myśl o Tobie pochłonęła me zmysły. Ja tu, a Ty tam, ale nie myśl, że jesteś sam. Przy Twoim sercu zawsze będę ja i pragnę, abyś Ty przy moim był i słodko o mnie śnił!Dla najwspanialszej gwiazdki-Piotrusia:* od Asi. Dobranoc Myszko:*:*:* *Kiedy noc już zapada,i ciemno się robi,siadam przy oknie,patrzę;Ksieżyc swój blask już rozkładagwiazdki na niebie gubi,wpatrzona w cimność..wsłuchana w ciszę...wstzrymuję oddech...może bicie Twego serca uslyszę?kocham Cie moj czarny aniele *Wszyscy już śpią, ale ja jeszcze nie śpię,Myślę o Tobie i zasnąć nie chcę.Wspominam chwile spędzone z Tobą mile,i chociaż nie było ich wiele , to będzie więcej mam nadzieje.Tęskni za Tobą moje serducho,i chce być zawsze pokrewną Ci duszą.Dobranoc koteczku śpij słodko w łóżeczku.*Dobranoc najdroższe kochanie mojeprzytul główke do podusi i oczka zmruż sweniech przyjdą sny w których będziemy razem we dwojebo ja nad wszytko kocham Ciedla kochanej Martusi Sz. od Pawła S. *Jak byś o mnie zapomniałaa ja za to bym dostal milion gwiazd na NiebieJa nigdy nie zapomne...i zawsze bede wracał sercem tylko do CiebieSłodkich snówDla najwspanialszej kobiety ...:Kingi:... *Byś z uśmiechem na buzi wstałapowiem Ci miłą rzecz zaraz...Jesteś bardzo miła śliczna uwielbianai wciaż przez mnie najmocniej kochanaMiłych snówDla najwspanialszej kobiety ...:Kingi:... *Śpij słodko moja królewno...przenieś sie w świat snu i fajtazji,zaznasz w nim szczęscia napewno...a przy nastepnej okazjiprzeniosę Cię w rozkoszy światz ktrórego wracać nie będziesz już chciałalecz pozostać w nim na wiele lati na zawsze będziesz mnie miaładla kochanej Martusi Sz. od Pawła S. *Nie zasnę dziś,bo nie ma Ciebie przy mnie.Nie czuje Ciebie,Twojego oddechu,Twojego ciepła,Twojego ciała,Twojego głosu...Jesteś gdzieś daleko,a ja cierpie bardzo i myślę,kiedy znowu tu wróciszi będziemy razem, tak na zawsze razem.Dla mojego 'męża' od Żabulki :**Cieplutka kolderka, Mieciutka poduszeczka, Zapraszam Cię kotku do mojego lozeczka, Lecz przyjsc nie mozesz, ja o tym wiem, Więc niech Cie ogarnie slodki o mnie sen!*Cicho i smutno głucho i ciemno... A to dlatego, że niema Cie ze mną Świeci już księżyć ja kończe pisanie całuje Twe usta.. Spij słodko kochanie!*Zasypiam wtulona w poduszkę,Myślami wybiegam do Ciebie,Podążam na srebrnej chmurce,Po ciemnym, gwiaździstym niebie.By móc Cię przed snem dotknąć,Dać buzi na dobranoc...Zanucić kołysankę- śpij dobrze mój kochany :*Dla mojego ukochanego Konrada od Evelci *Już kładź się do łóżeczka i oczka zamknij swe,bo nocka własnie przyszła by ukołysać Cię.Więc zaśnij wnet milusio i pomyśl sobie, żejest gdzies taka osóbka cobardzo kocha Cię. *Zgaś światełko,Wejdź do łóżka,Niech przytuli Cię poduszka.Zamknij oczka, Zaśnij sobie,Ja to samo teraz robię.Jeśli w głowie masz już łóżkoChciałabym zostać Twą poduszkąBo po prostu ja to wiem,Będę Twoim sextra snem!Dla Przemusia...*Co robisz koteczku?Już leżysz w łóżeczku??ja myślę o Tobie i zasnąć nie mogę...W snach pięknej nocy mój głos Cię otoczy...I powie na uszko - dobranoc serduszko:)Z dedykacją dla mojego misia-Dominika *Do zobaczonka w nocy, która z pewnością Cię zaskoczy, będzie sporo słodkich chwil, więc śpij.kochanemu mężowi Józeczkowi-Lwica*Kiedy sobie w nocy śnisz, masz na buzi słodką minkę, nic dziwnego że poświecę nie jedną godzinkę, aby patrzeć na Ciebie, rozkoszować się tą słodyczą.kochanemu mężowi Józeczkowi-Lwica*Tak jak słodki jesteś Ty, niech równie słodki będzie Twój sen. Ja dosłodzę buziakami i może w snach spotkamy się.kochanemu mężowi Józeczkowi-LwicaJakkolwiek się w życiu wiedzie, niech Cię sen dzisiejszy nie zawiedzie. Oby był najwspanialszy i cuda sprawił, by to co los zepsuł w te noc naprawiłkochanemu mężowi Józeczkowi-Lwica *W całości dziś księżyc lśni, więc będziesz miał przepiękne sny. Na dodatek gdy jest pełnia, mówią że każde marzenie się spełnia. O tym czego pragniesz pomyśl szybciutko, ziści się pewnie za bardzo krótko.kochanemu mężowi Józeczkowi-Lwica *Czy mój Misiu poszedł spać?Chciałabym mu buzi dać,Chce żeby Misiu dobre sny miałi nigdy o mnie nie zapominał...Kocham Cię Łukaszku Twoja Ewcia*Słońce Ty mojeŻyć bez Ciebie całymi dniami nie mogęJesteś dla mnie tym...Kim Romeo był dla Juli!Spać nocami kochanie nie mogęBo myślę o Tobie!!!DLA ZBYSZKA-ZAWSZE KOCHAJĄCA MONIKA B.*Śpij spokojnie bo już zasnoł dzienbede z tobą gdy nadejdzie sen wiatr za oknem na dobranoczakochanym gra,zakochanym tak jak Ty i Ja ... od Niedzwiadka dla Kochanej Myszki*Na tą chwile czekałem cały dzień, żeby położyć się i zasnąć. Już wiem czemu tak bardzo lubie spać. Bo w każdym śnie, ja śnię właśnie o Tobie :*Od Tygryska dla słodkiego kocurka , buźka Aniu :* śpij słodko. *Miłość, szczerość, zaufanie,moje wsparcie gdy coś Cię załamie,trochę smutku gdy coś mi nie wyjdzie,cichutkie przepraszam gdy do tego przyjdzie.To jest to co moge Ci dać,proszę nie przestawaj chcieć brać!kochaj mnie tak, jak ja Ciebiea będzie super, dokładnie jak w niebie!Dobranoc KochanieDla Misiulka na dobranoc :**Kolorowe, erotyczne,zajebiste, fantastyczne, jednak lekko tejemnicze...Takich snów Ci dzisiaj życzę.Mówiąc krótko, nieprzytomnie,śnij tej nocy tylko o mnie!Koffanemu Misiowi Łukaszkowi- Kotek Kasia *Kiedy śnię o mym Anieleczuję dreszcze na mym ciele...Podniecenie mnie przeszywaTy tak działasz na mnie chyba...Piórkiem głaszczesz mnie po skórze.proszę! rób tak jeszcze dłużej!Ale kiedy rano wstaję...Ciebie nie ma... i co dalej?! Mojemu skarbeczkowi...- Mandarynka *Każdy człowiek ma swego AniołaKażdy człowiek- nawet ja!Ja w swym Aniele mam oparcieI mówię to otwarcie,Że mym Aniołkiem jesteś Ty,Więc miej o mnie piękne sny! Mojemu najdroższemu skarbeczkowi- Mandarynka *Niech w śnie sie pojawimy my,a aniołkiem będziesz ty,diabełkiem nie dobrym to będę ja,bo lubie ci dokuczać co dnia!Miłych snów KOCHANIE... zZzZz.kocham cie mój aniolku. dla moniki b. od tomka m. *Po zachmurzonym i aksamitnym niebieW blasku ksieżyca i świetle gwiazdPłynie serduszko Moje do CiebieBy dać Ci Buzi i iść spać :* Dla Kochanego Łukaszka od Kochającej Cię Ani*Kolejna noc bez Ciebieksiężyc i gwiazdy tylko na niebiejeszcze 41 takich przed nami,wtedy nareszcie się spotkamywezmę Ciebie na ręce i przytulęw podzięce za to że jesteś Myszkomojej Justynie --Twój Misiek*Słońce już zaszłoNastal nocy czasKsieżyc już świeci ale mocniejBłyska gwiazdki blaskDla Kochanej Justynki T. aby miałazawsze piękne i miłe sny Tomek B. *Gdy przychodzi noc, a wraz z nią myśl o Tobie, zamieniam się wgwiazdę jasną co wskazuje Ci drogę, I całym swoim blaskiem,całym swym urokiem, cała swoją siłą, toruję Ci snów bramy, byśśnił słodko o nas w ogrodzie różanym, by ten sen był wszystkimna co zasługujesz, byś mógł się zapomnieć w tym śnie choć nachwilę i zamknąć wszystkie smutki, złe chwile w jednympocałunku, który ja z Twoich ust spije. Słodkich snow Dziubku.DLA MOJEGO KOCHANEGO ŻOŁNIERZA TWOJA KASIA *Noc już gwiazdy na niebie rozsiała,cisza wokół nas nastała,urok nocy sen nakłada na twe oczy,znurzone dniem co dziś był,który choć był uroczy,jednak sie już skonczył,wiec głowe na poduszce połóżi zasni,a w sennym marzeniu wsród róż,choc tak daleko nas czas rozdzielił,odnajdziemy nawzajem siebie,razem poczujemy sie jak w niebiei oby ten sen sie spełnił...Dla aniołka od Misia :*)*Kolorowe, erotyczne, zarąbiście fantastyczne, chociaż lekkotajemnicze takich snów Ci dzisiaj życze Mówię krótko nieprzytomnieśnij tej nocy tylko o mnie :**Północ bije na zegarze a ja wciąż o Tobie marze jakby byloznakomicie spędzić z Tobą całe życie!*Już jest ciemno za oknami skrzaty śpią już z Krasnalami Na sweciało wciągnij kocyk Śpij spokojnie dobrej nocy :**Późny wieczór już nadchodziW mojej główce sen się rodzi.Głowę tulę do poduszkiOdganiam myślami złe duszkiPrzykrywam ciało puchową kołderkąBy sen kolejny nie był udrękąI tak gotowa czekam na spanieTo samo radzę Tobie Kochanie*Gdy dwunasta jest na zegarzesłodziutki sen Ci przynoszę w darze.Smutny jest czas gdy nie ma razem nasAle miłość pozwala nam żyći na odległość przy sobie być!*Już dawno słonko jest za chmurkamiCiemność nadchodzi dużymi krokamiZza ściany słychać ludzkie chrapaniaGwiazdki mrugają na przywitanieWskakuj do łóżka, miej słodki senBo jutro Cie czeka wspaniały dzień!R.D. na zawsze we mnieM.K. na zawsze Twoja*Co za noc w taką noc dam Ci czarodziejską moc wszyscy śpią więc śpij i Ty a ja Ci dam kolorowe sny*Ja też myślę o tym jak się tu zmienić w niewidzialnego czarodzieja i ukradkiem wślizgnąć się do łóżka Twojej sypialni przytulić Cię i dać słodkiego buziaka na noc*Nie chce Ci się wstać z ciepłego łóżeczka?Milsza jest miękka poduszeczka!Nie zbudzi cię nawet pyszne śniadanko?Ani nawet żołnierz ze swą wyliczanką?A mój pocałunek co przysłania mrok?Jeśli tak to proszę bardzo duże cmOOOOk!*Gdy na granatowym niebie gwiazdka lśni,mówisz, że w nocy nic Ci się nie śni,lecz z drobną moją pomocą,nie będzie problemów, że nie masz snów nocą,więc zamknij Słonko oczka swoje,a ja zamknę także moje,zasnę ja i zaśniesz Ty,będę śliczne nasze sny...Dla Adasia*Z znów przychodzi mroczna noc,A z nią nachodzi mnie rozmyślań moc,O tym jak czas razem spędziliśmyI ile przy tym gawędziliśmy,Chwilami malował się smutek, rozterkaI gdy teraz spowija mnie ciepła kołderka,Myślę co mogło Cię tak bardzo zasmucić,I w jaki sposób mogę Twoje troski skrócić,Lecz jedyne co mogę Ci ofiarować,To dozgonną wdzięczność i za miłość dziękować...Dla Adasia*Gdy znowu muszę położyć się do łóżka sama,Przy swoim boku szukam Twoje ciała,I gdy Ciebie nie ma przy mnie,Wstaję przez okienko popatrzeć chwilkę,Gwiazd świeci tyle na niebie,A każda z nich przypomina mi zawsze Ciebie,I gdy nadal nie mogę zaspokoić swojego pragnienie,W mym sercu wzbudzają się takie życzenia:Śpij Kotku słodko i spokojnie,Niech wszystkie sny będą tylko o mnie,I gdy rano obudzisz się wyspany,Pragnij zobaczyć się ze mną Kochany!Dla Adasia*Dobry wieczór me słodkie kochanieżeby miłe Ci było dziś spanieniech Cię nocna melodia kołyszeniech Twój głos aksamitny w snach słyszężeby poduszka miękka i miłaTwoją główkę cudnie tuliłaNiech Ci przyśni się coś milutkiegoniech aniołek stróż obok czuwai nasunie kołderkę na Ciebiejeśli w nocy zacznie się zsuwaćAch misiaczku mój Ty jedynyproszę zagraj w mym śnie główną rolęzamiast śnić o polach i łąkachto ja Ciebie w śnie widzieć wolęChciałabym teraz Ci bajkę wyszeptaćjakąś ładną i tak na dobranockorzystając z jakiegoś krzesełkasiedząc obok i dłoń Twą trzymająca gdy oczka byś cudne zmrużyłto po cichu wstałabym do górynachylając się cicho nad Tobądałabym buzi wznosząc się w chmuryDla mojego kochanego żołnierza Mateusza od dziewczyny Kasi!*Patrzysz na zegar, późna godzina, łóżko sobie ścielisz i spać się wybierasz. Ząbki umyłaś, buzię przemyłaś. Teraz w piżamkę się przebrać, wskoczyć do łóżka, przytulić miśka, zasnąć spokojnie i wstać rano ze słońcem.*Gdy już księżyc świeci, pierwsza gwiazdka lśni, kładę się do snu, chcąc przytulić Cię.FISHU...*Niech Ci noc przyniesie sny,w których będę ja i Ty.Rozpaleni swą nagością,upojeni namiętnościąw nieskończonym szczytowaniui cudownych ciał zjednaniu*Późnym wieczorem myślę o Tobie- gwiazdy już gasną na niebie...Żyć mi trudno i usnąć trudno,bo czym jest życie bez Ciebie?*Dobranoc Słonko me kochane! Przytul główkę do podusi, a kołderka śliczne sny przynieść musi, z nikąd indziej tylko z nieba tylko mnie w nich Tobie trzeba, a gdy sen ten skończy się, rano otworzysz oczka i zobaczysz mnie... Kocham Cię.Dla mojej ukochanej Marty od Qjujika*Pragnę twego ciała,chcę je poczuć,więc nie każ mi już dłużej czekać!PIŻAMA :-* dobranoc*Myślę dniami i nocami.Różne rzeczy przychodzą do głowy.Lecz Ty jesteś jedyną myślą na którą poświęcam najwięcej mego cennego czasu. Nie mogę przestać myśleć o Tobie. Wiem, że spisz już słodko a ja wciąż myślę i myślę... Do późnej godziny kiedy dzwon bije na zegarze. Jest to północ a później ranek a ja wciąż myślę i myśleć nie przestanę.*Śpij, Zamknij Oczy, Śnij... śnij A Ja Będę Twym Aniołem, Twą Radością, Smutkiem Żalem...Na Dobranoc Dla Misia Buziaczek w Słodkiego Pysia. Z Dydykacją Dla Agaci Od Przyjaciółki Asiuni :**SPIJ KOCHANIEW KOŃCU SPIJMIEJ TY W NOCYPIĘKNE SNYSNY CUDOWNESNY KOLOROWEAŻ DOBRANOC...
Fanzzy