córka.txt

(15 KB) Pobierz
Córka"

Mam na imię Lucyna, mam 42 lata. Jestem atrakcyjnš kobietš, która posiada doć duże potrzeby seksualne. Niestety mój mšż jest wiecznie w delegacjach, w domu bywa raz na trzy miesišce, jedynie na tydzień. Mieszkam więc z córkš Izš, siedemnastolatkš, która staje się bardzo atrakcyjnš kobietš. Uczšc w szkole poznałam przystojnego wuefistę, który wpadł mi w oko. Tak rozpoczšł się nasz romans, który doprowadził niestety do mojego obecnego stanu. Stanu poniżenia i służby. Pewnego jesiennego dnia w szkole, z powodu wyjazdu niektórych klas na wycieczkę, mielimy odwołane lekcje. Razem z moim Arturem, nauczycielem wf-u, pojechalimy do mnie na mały seksik. Niestety nie przewidziałam, że w domu jest córka. Po zabawie z Arturem wzięłam prysznic i zabrałam się za robienie obiadu. W pewnym momencie do kuchni weszła Iza. - Czeć stara kurwo. Zamurowało mnie. Izka jak ty do mnie mówisz?! Masz szlaban na wyjcia z domu. Zamknij się szmato i słuchaj. Widziałam jak pieprzyła się dzi z tym palantem. Mam fotki. Od dzi będziesz mojš dziwkš, prywatnš niewolnicš, a jak nie to powiem ojcu i wykopie Cię z domu. Izka ty chyba żartujesz? Nigdy tak nie będzie. Córka niestety wzięła komórkę i zadzwoniła do ojca. Czeć tato. Co u ciebie? Mam dla ciebie nowinę. No i co kurwo jak będzie, zgadzasz się? Tak, tak, proszę nie mów mu. Ok. Tato dostałam szóstkę z angielskiego, ale opowiem Ci jak będziesz w domu. Czeć. Podziękuj dziwko! Dziękuje córeczko. Słuchaj wywłoko od dzi nie jestem dla ciebie córeczkš. Masz do mnie mówić Pani Iza. Zrozumiano? Tak. Co tak? Tak Pani Izo. Ok. Słuchaj dziwko od dzi zmieni się Twoje życie. Rozbieraj się! Wiedziałam, że ona nie żartuje. cišgnęłam ubranie, zostajšc w biustonoszu i majtkach. Powiedziałam dziwko, że wszystko! Zawstydzona stanęłam przed córkš naga. To od dzi będzie twój naturalny strój w mojej obecnoci. Kład się na stół i pokaż mi swojš pizdę. No rozszerz jš. Masz się wydepilować dziwko. Teraz. Ja idę do pokoju. Jak będziesz gotowa to we mi piwo i przyjd się zameldować do swojej Pani. Zrozumiała niewolnico! Tak Pani Izo. 
Czym prędzej pobiegłam do łazienki, wzięłam krem do depilacji i nałożyłam go w moje miejsca intymne. Nie mogłam uwierzyć w to co się stało. Przecież moja Iza taka nie jest. Strach robił jednak swoje. Wzięłam prysznic, poszłam po piwo do lodówki i udałam się do salonu. Iza odpoczywała na wersalce. Gdy zbliżałam się do niej krzyknęła: Głupia kurwo na kolana. Jak zbliżasz się do swojej Pani. Natychmiast upadłam na kolana, podałam jej piwo, wycišgajšc do niej swojš rękę. Proszę. Dziwko, co proszę. Jak masz się do mnie zwracać. Nie rób takiej głupiej miny. Przepraszam. Proszę Pani Izo, oto piwo dla Pani. No masz szczęcie szmato. Wypiła łyk piwa, przyglšdajšc mi się uważnie. Nagle wycišgnęła stopy w mojš stronę. Liż kurwo. Tylko dokładnie i ma być przyjemnie. Wiedziałam, że ona nie żartuje. Zaczęłam więc dokładnie lizać jej stopy. Palec po palcu. W tym czasie Iza mówiła co mnie czeka od dzi. Będziesz cipo na każde moje wezwanie. Zrobisz co tylko ci każe. Wszystkie polecenia, jak będę poza domem, będę ci wydawać przez komórkę, dlatego masz jš mieć zawsze przy sobie. A ty zrobisz dokładnie co ci powiem. Od dzi nie wolno Ci wchodzić do salonu, chyba że ja ci każe. Widzisz kurewko, uważasz się za mojš matkę a nawet nie wiesz, że jestem lesbijkš. Niedługo może przedstawię ci mojš partnerkę. No, ale się rozgadałam. Dobrze dziwko piecisz stopy, nadajesz się do tego. Teraz wystarczy. Iza wstała. Teraz dziwko cišgnij Pani spódnicę. Kiedy jš zdjęłam zauważyłam, że Iza jest bez majtek. Ona za uklękła na wersalce tyłem do mnie, wypięła się i kazała lizać swój tyłek. Tylko dokładnie wyliż mi kakaowš dziurkę. Na pewno ci zasmakuje. Po jakich piętnastu minutach lizania kazała mi się położyć na plecach. Usiadła cipš na mojej twarzy i kazała zrobić sobie dobrze. Musiało jej moje lizanie pasować, bo w cišgu pół godziny dwa razy przeżyła bardzo głony orgazm. Po chwili odpoczynku kazała mi otworzyć szeroko usta. Kurwo teraz dostaniesz cenny nektar. Masz wypić wszystko. Nie waż się niczego wypluć. Do moich ust popłynšł jej mocz. Miał mocny strumień, nie nadšżałam go przełykać. Kiedy skończyła, kazała sobie dokładnie wylizać cipkę i podziękować. Na dzi jeste wolna, id zajšć się swojš pracš. Reszta dnia minęła mi na sprzštaniu domu i rozmylaniu o tym co dzi się stało. 
Następnego dnia wstałam wczenie, przygotowałam Izie kšpiel, niadanie i ubrania do szkoły. Starałam się to robić tak, aby jej nie spotkać. Kiedy ona poszła do szkoły, ja pobiegłam po zakupy i zajęłam się obiadem. Około godziny 11 zdzwonił mój telefon. Tak pani Izo słucham. Pizdo przygotuj w salonie obiad na 12. Będę z koleżankš. Acha i po drinku dla nas. Jak cie będę potrzebować to zawołam. Po tym telefonie przypieszyłam pracę przy obiedzie. Przygotowałam dwa nakrycia w salonie i czekałam w kuchni na dalszy bieg wydarzeń. Rzeczywicie punkt 12 ta wróciła Iza. Po około pół godziny usłyszałam krzyk Izy. Dziwko chod tu szybko. Kiedy weszłam do pokoju zobaczyłam jej koleżankę. Wysokš, blondynkę. Szmato to moja kochanka Marlena. Pokaż się jej. Opuciłam ręce wzdłuż ciała i obróciłam się dokoła. Marlenko i jak podoba ci się moja kurwa. Jest niezłš sukš. Iza kazała mi się położyć na plecach nogami w ich stronę. Rozszerz pizdę niech Marlenka cię obejrzy dokładnie. Teraz pokaż jak robisz sobie dobrze. Kiedy ja robiłam sobie dobrze paluszkami dziewczyny namiętnie się całowały. Osišgnęłam mocny orgazm, nie pamiętam kiedy taki miałam. Marlena podeszła do mnie opuciła majtki i usiadła na mojej twarzy. Kazała lizać dokładnie obie dziurki. Była już bardzo mokra. Dosłownie lało się z niej. Nagle usłyszałam jej krzyk a w ustach poczułam jej mocz. Pij go kurwo krzyczała na mnie córka. Kiedy Marlena skończyła swój mocz oddała do moich ust Iza. Podziękuj Paniš i spadaj. Dziękuje Paniš bardzo. Udałam się do siebie a dziewczyny zajęły się sobš. 
Od tego czasu minęło już pół roku, moja służba trwa. Często zadawalam mojš córkę lub jej koleżanki. Stało się to jakby normalne. Jednak Iza od czasu do czasu wpada na pomysły, które mnie poniżajš jeszcze bardziej. Na przykład miesišc temu w sobotę wieczorem kazała mi zadzwonić do agencji towarzyskiej i zamówić sobie dziwkę. Mylałam, że w agencji nie będzie kobiet chcšcych spotkać się z kobietš, stšd zadzwoniłam bez oporu. Szybko przekonałam się, że tkwiłam w błędzie. Okazało się, że było pięć chętnych i mogłam nawet wybierać. Zostawiłam to jednak włacicielowi, mówišc mu tylko jakie preferencje ma córka. Powiedział, że będzie za godzinę u mnie. W tym czasie córka kazała mi założyć taki komplet: biustonosz i mini wykonane z różowych sznurków. Wszystko praktycznie miałam na wierzchu. Umalowała mnie wyzywajšco i powiedziała, że jak przyjdzie dziewczyna to mam jej otworzyć i powiedzieć, że jestem kurwš i może zrobić ze mnš co zechce. Rzeczywicie, tak jak to było ustalone, po godzinie zadzwonił dzwonek do drzwi. Otworzyłam. Przyjechała kobieta lat ok. 40, wysoka z dużym biustem, Wiktoria, jak się okazało póniej. Witaj Pani. Jestem wyuzdanš kurwš, proszę zrób ze mnš co zechcesz. Witaj suko. Całuj moje stopy. Następnie Wiktoria usiadła na fotelu i oglšdała mnie z każdej strony. Pieciła moje piersi, poklepywała tyłek i wkładała palce w cipkę. Kazała zębami cišgnšć jej majteczki i wylizywać cipę. Co jaki czas sikała mi do ust. Najgorszym upokorzeniem tego wieczoru była jednak inna rzecz. Otóż w czasie naszej zabawy Wiktoria usiadła swojš dupš na mojej twarzy. Ustawiła się tak, że język miałam na jej kakaowym oczku. Wtedy powiedziała, wiedziałam, że jeste totalnš zdzirš, dlatego jak przed wyjazdem miałam klienta to pozwoliłam, aby pieprzył mnie analnie bez gumy. Kazałam mu się tam spucić i nie brałam prysznica po tym. Masz mi tš jego spermę dokładnie wylizać. Wkładaj dziwko język głęboko. To wydarzenie i miech córki poniżył mnie totalnie. Póniej bawiła się mnš jeszcze używajšc wibratorów. Po dwóch godzinach wypiła z córkš piwo, oddała mocz na mnie i wróciła do agencji. Ja musiałam jeszcze za to wszystko podziękować i zapłacić. 
Boję się teraz jutra. Córka opowiedziała oczywicie o tym spotkaniu z Wiktoriš swojej kochance. Marlena za podsunęła jej myl, że teraz stojš już dziwki przy drogach i może powinnam im powylizywać cipy. Jutro ma być dzień realizacji. 
Moja niewola u mojej corki trwa nadal. 
Iza zabawia się ze mna na rożne sposoby, podobnie jak jej kochanka Marlena. 
Ulubiona rozrywka tej ostatniej jest bicie mnie po tworzy gdy przed nia klecze i spluwanie mi do otwartych ust. 
Iza patrzy na to i czasem tez napluje. 
Po takim seansie zawsze obie sikaja na mnie. 
Marlena uwaza tez ze nie powinnam niczego jesc ani pic bez dodatku od nich. 
A wiec bardzo często gdy one jedza przy stole, ja klecze u ich stop.. 
Marlena lubi napluc do mojej miski (tak, tak, ja jem z miski jak na suke przystalo), a Iza czasem tam nasika. 
Marlena przygotowuje tez dla mnie Suczy koktajl tj sika do szklanki, potem obie tam napluja i ja to mam wypic. 

Dzis kazaly mi się przygotowac na specjalna niespodzianke. 
Pizdo do nogi, usłyszałam od progu. 
Gdy weszlam jak zwykle nago do salonu zobaczylam Ize, Marlene i jaki dwoch nieznajomych chłopców w ich wieku. 
No kurwiszonie poznaj naszych dwoch kolegow, Marek i Tomek, powiedziala Iza 
Dzis masz ich słuchać tak jak nas zarzšdziła 
Tak proszę Pani odpowiedziałam. 

Aha szmato, żeby wiedziała o co biega, Marek i Tomek, podobnie jak my lubia tylko swoja plec, dla nich taka kurwa jak Ty jest rownie podniecajaca jak pusta butelka. 
Wlasnie, podchwycila Marlena, mowic o butelce, masz ja ? 
Tak Pani Marleno, odpowiedziałam, przygotowałam ja zgodnie z Pani poleceniem. 
No to galopem, ale na czworakach, ja przynie. 
Tomek i Marek patrzyli z zainteresowaniem jak nago i na czworakach i...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin