obóż.txt

(16 KB) Pobierz
"Obóz cz.1"

(654 odsłon)
(ocena 7.83/10)
(głosów 12)
(4 komentarzy)
(nadesłane przez: sim)   


--------------------------------------------------------------------------------

Kolejny dzień na obozie dobiegał końca. Radosne dziewczyny rozchodziły się do swoich namiotów. Do nocnego pilnowania obozu zostały wyznaczone dwie najstarsze dziewczyny. Były to Dorota i Alina. Obie były bardzo ładne i bardzo się lubiły. 
Kiedy stały na nocnej warcie, a w koło słychać było tylko sen innych dziewczyn, postanowiły choć na chwile się zdrzemnąć. Po pewnym czasie przebudziła się Dorota, która nagle zobaczyła przed sobą męską postać. Chciała zacząć krzyczeć, ale nagle poczuła jak ktoś zatyka jej usta, a druga postać zaczyna wiązać jej ręce. Kontem oka zobaczyła jak jej przyjaciółkę spotyka ten sam los. 
W busie do którego zostały zaciągnięte, dostały jakiś zastrzyk. Obie zasnęły. Obudziły się w jakimś Ciemnym pomieszczeniu. Obie były przywiązane. Dorota na fotelu ginekologicznym, miała związane piersi, w które były powbijane igły lekarskie i wtłaczany był jakiś płyn, co powodowało ich lekkie powiększanie. Miała zakneblowane usta, czuła potworny ból i cieknące łzy po policzku. Czuła, że jest naga i ma wydepilowaną cipkę. Alina była przywiązana do stołu. W jej ustach tkwiła rurka przez którą wtłaczana była woda wprost do jej żołądka. Czuła jak coś powoduje potworny ból jej cipki. Obie strasznie się bały tego co je czeka. Po chwili otworzyły się drzwi od „Sali tortur”. Podszedł do nich tajemnicza postać 
- Witam was młode panie. Mama nadzieje, że się podoba.. hahaha Od dziś jesteście moją własnością i to ja decyduje o waszym losie. 
Dziewczyny obleciał potworny strach. Zobaczyły jak do pomieszczenia wchodzą jeszcze inni. Męszczyzna który przed chwilą mówił do dziewczyn podszedł do Doroty. 
-Nie płacz suczko. – po czym ściągnął jej knebel z ust 
- jak masz na imię??- zapytał 
-Boli- wymruczała przez łzy 
-nie pytam czy boli tylko jak masz na imie- po czym uderzył w jeje duże od płynu piersi 
-Proszę nie róbcie mi nic. Jestem jeszcze dziewicą 
-O proszę- powiedział oprawca- będziesz potrzebowała dużego ogiera- po czym roześmiał się przeraźliwie 
Alina nareszcie dowiedziała się co sprawia taki ból jej cipki. Miała ona „wszyty” zamek błyskawiczny, co umożliwiało „zasuwanie” jej cipki, jej brzuch wyglądał aj ku kobiety w 5 miesiącu ciąży, przez wtłaczaną wode do niego. Mężczyźni którzy stali wokoło niej śmiali się i podziwiali pomysł ich nowego pana. Alina zaczeła płakać i patrzyła się na swoją przyjaciółkę. Bała się. Po chwili wyciągnięto jej rórkę którą podawano wode. Była opita za wsze czasy. Poczuła jak zakładają jej cewnik. Czuła się upokorzona. 
Do Doroty został przyprowadzony duży koński ogier. Dorota bała się tego. Zasłonięto jej oczy i ponownie zatkano usta. Nagle poczuła jak coś rozrywa jej dziewiczą cipkę. Czuła jak pała ogiera zanurza się w jej wnętrzu. Jednoczesna przyjemność i ból doprowadzały do utraty przyjemności. Słyszała śmiechy i dopingi od osób dokoła. Gdy sperma zaczeła się w nią wlewać straciła przytomność. Alina bała się patrząc na to wszystko, że zabiją tym Dorote i że ją będzie też to czekać. Ze strachu straciła przytomność. 
Ockneły się przypięte do dużych stołów i jedyne co mogły to chwycić się za rękę. Ponownie wszedł ich oprawca. 
-Jak się podobało? Hahah. Mam nadzieje ,żę bardzo. 
Dziewczyny bały się coraz bardziej. 
- a to dopiero początek. Mam dla was pierwsze zadanie. Która lepiej i szybciej doprowadzi ustami tych oto mężczyzn do wytrysku i połknie to ta będzie mogła spać spokojnie. Która przegra, ta otrzyma nagrodę. Hahahahaha 
Strach obleciał Dorote, bo jeszcze nigdy tego nie robiła, lecz tylko słyszała z opowieści Alinki. 
- Panowie do dzieła- usłyszały i do ich ust zaczeli zbliżać się męszczyżni z wielkimi żylastymi pałami. Dorota zaczeła stawiać opór za co na jej obolałą cipkę spadło kilkakrotnie uderzenie pejczem. Poddała się. Zaczeła próbować, lecz po chwili zaczeła się dławić i krztusić. Alina starała się jak mogła, choć bała się o koleżanke. Nagle poczuła jak jej usta wypełnia spora dawka spermy. Z obrzydzeniem przełknęła sporą porcję. 
- no to mamy zwycięzce.- powiedział ich pan. 
- grzeczna sunia- poklapał ją po policzku. 
-a dla Ciebie mam nagrode Dorotko. 
Dorota zobaczyła jak na sale wnosza jakieś urządzenie. Zamontowali je na stole i do pochwy Doroty wprowadzili sztucznego członka. Zaczął się poruszać wniej. Trzymała się kurczowo Alinki. 
- Miłych orgazmów moja suczko. 
Po tych słowach ich Pan wyszedł zostawiając je na noc same……. 

Obóz cz.2

(2640 odsłon)
(ocena 7.45/10)
(głosów 20)
(5 komentarzy)
(nadesłane przez: sim)   


--------------------------------------------------------------------------------

Alinka obudziła się po długiej nocy. Myślała, że to co wydarzyło się wczoraj to tylko niemiły sen, ale niestety. Gdy próbowała wstać poczuł, że jej nadgarstki i kostki są związane z nogami stołu. Nadal czuła jak w jej brzuchu znajduje się jeszcze ogromna ilość wody, a je cipka strasznie ją boli. Czuła, że jest czymś wypełniona w środku i ,że zamek który miała wszyty w cipke powoduje że nic nie może się z niej wydostać. W jej muszelkę były powkładane zużyte ociekające spermą prezerwatywy. Nagle zobaczyła, że nie ma obok niej Doroty. Wystraszyła się co mogło się z nią stać. Co oni mogą jej zrobić.?? 
Dorota w tym czasie była w drugim pomieszczeniu. Była przywiązana do krzesła ginolekologicznego. Jej cipka i piersi były wyeksponowane. Miała zasłonięte oczy. Nagle usłyszała jak ktoś wchodzi do Sali 
- Witam moja suczko. Jak nocne orgazmy? Zobaczysz co teraz z tobą zrobimy dziewico. 
Po chwili poczuła jak ktoś miętosi jej obolałe i opuchnięte piersi . Poczuła na nich sznur i jak są bardzo mocno związywane. Bolały potwornie a dodatkowy ból sprawiał jeszcze wszczyknięty płyn w nie. Po chwili poczuła jak zaczyna kapać na nie gorący wosk. Zawyła i w tym samym momencie poczuła silne uderzenie w cipkę. 
-Zamknij się suko!! 
Jej piersi zalewała ogromna ilość gorącego wosku. Nagle poczuła jak na jej Muszelkę spadają równie gorące i palące krople. Próbowała wyrwać się ale to nic nie dawało. Nagle przestali. Odsłonili oczy. To co ujrzała przeraziło ją. Zobaczyła jak w pomieszczeniu stoi 10 mężczyzn z ogromnymi pałami. 
- A teraz moja suczko ci panowie Cię przelecą. Każdy w dupcie cipke i usta. 
W oczach Doroty było widać ogromny strach. Podszedł pierwszy i bez żadnych ceregieli wszedł w jej cipkę. Dorota znów zawyła z bólu, lecz to na nic. On dalej kontynuował. Piepszył coraz mocniej. Kolejny podszedł do niej i zakładając jej na usta rozwieracz zaczął ją w nie gwałcić. Czuła jak ten w cipce zaczyna dochodzić. Poczuła silny wytrysk, który ją wypełnił. A w tym samym czasie poczuła kolejny silny wytrysk w jej gardło. Trzeci z jej oprawców zaatakował jej odbyt. Piekł on i bolał okrutnie. Jej pan poruszał się powoli i rytmicznie. Czuła jak teraz ją ogarnia fala orgazmu. Posuwał ją coraz mocniej i mimo potwornego bólu tak się podnieciła, że przeszedł przez jej ciało ogromny orgazm. 
- widzę, że się podoba. A miało tak nie być.- powiedział oprawca. 
- to trzeba będzie to zmienić. 
Do jej sutków nagle zostały przyczepione klamerki z kabelkami. Dorota jeszcze nie wiedziała co to jest. Po chwili jednak poczuła jak prąd przebiega z jednego do drugiego sutka. Wygięło to jej ciało w łuk. 
- no i nasza suka już nie będzie miała przyjemności. 
Kolejni mężczyźni gwałcili jej cipkę, usta i odbyt, a przy tym co jakiś czas przez jej ciało przechodziła fala prądu. Kiedy już wszyscy przelecieli jej trzy otworki i odbytu i cipki wylewała się sperma a w ustach Dorota czuła tylko ją, podszedł do niej jeden z oprawców i wsadził jej w odbyt lejek. Zaczął odlewać się w jej odbyt. Czuła jak jego mocz wypełnia jej kakaowe oczko. Następny odlał się w jej cipkę. Czuła jak wypełnia ją ciepły mocz. 
Kiedy w odbycie nie było już miejsca na dalsze ilości moczu i Dorota zaczynała mieć chęć się wypróżnić podszedł ostatni z 10 mężczyzn i wszedł w jej odbyt jeszcze raz. Dorota myślał, że ją rozerwie. Wyła okrutnie i błagała, żeby przestał, lecz on kontynuował swoje poczynania. Kiedy przestał, pod jej odbyt została podstawiona miska, aby mogła wydalić to z siebie. 
Kiedy już wszystko z niej wypłynęło podeszła do niej kobieta w lateksowym stroju i w jej odbyt oraz suczą cipkę wsadziła metalowe sztuczne kutasy, z których również wystawały kabelki. Nagle zaczął na zmianę płynąć w nich prąd. Raz w odbycie, raz w cipce, a raz w klamerkach na sutkach. Chłopcy którzy tam byli śmiali się i masturbowali przy tym. Po chwili poczuła jak tryska na jej ciało sperma. Dorota już nie miała nawet siły płakać, łzy jej ciekły ze spuchniętych oczu. Co chwile jej ciało dostawało drgawek od prądu. 
Na koniec jej sine piersi zostały jeszcze wychłostane i przebite paroma igiełkami. Obolałą i na pół przytomną Dorotę odstawiono do Sali gdzie była Alina. Przywiązano ją do stołu i założono knebel, żeby nie mogła nic mówić. 
- zobacz jak wygląda koleżanka, bo jutro Ciebie też to czeka, a teraz jeszcze popatrz jak fajnie wosk rozpływa się po jej ciele 
Przyniesiono w dużym garnku roztopiony wosk i zaczęto polewać jej piersi Cipkę i brzuch. Dorota półprzytomna wyła i płakała. Przez knebel w jej ustach nic nie mogła powiedzieć. Nagle zemdlała. Przez Alinę przeleciał potworny strach i sama nie mogła już patrzeć na to co robią jej koleżance, lecz trzymano jej głowę. 
-Patrz , patrz, jutro będziesz ty!!!!! Hahahaha 
- a teraz dobranoc moje suczki. 
Alina aż trzęsła się ze strachu. Wołała oblaną woskiem Dorotę, ale ona nic nie mówiła. Nagle Alina zaczęła krzyczeć: 
- ratunku, pomocy 

 "Obóz cz. 3"

(2608 odsłon)
(ocena 8.05/10)
(głosów 21)
(4 komentarzy)
(nadesłane przez: sim)   


---------------------------------------------------------...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin